Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
6.7kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

I hyri në shtëpi 20-vjeçares për ta përdhunuar, zbulohet kush është 44-vjeçari nga Lushnja, flasin familjarët: Ishte i dehur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

aeb9597b6297d319347653a3ca787634

Detaje të reja janë zbuluar nga ngjarja në Lushnje, ku një 44-vjeçar hyri në banesën e një 20-vjeçare dhe tentoi që ta përdhunonte.

Sipas informacioneve për mediat, bëhet fjalë për 44-vjeçarin e identifikuar si Besmir Hysllari, i cili ishte i sëmurë mendor.

Para se të hyjë në banesën e 20-vjeçare, ai kishte konsumuar alkool. Ai është parë nga familjarët e vajzës, të cilët kanë thyer derën për të hyrë brenda.

Ata kanë thënë se 44-vjeçari ishte i dehur . Pas ngjarjes Hysllari është arrestuar nga policia.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img