Tirana
scattered clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
0.5kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
27 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

I hyri 20-vjeçares në shtëpi dhe tentoi të bënte s*ks me dhunë, arrestohet manjaku i Lushnjes

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0e8e4790baf09f87edb1c981a768f2f0

Policia ka arrestuar një 44-vjeçar pasi ka tentuar që të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me një 20-vjeçare, pasi ka hyrë me forcë në banesën e saj.

Në pranga ka rënë 44-vjeçari me iniciale B. H., banues në fshatin Zhamë-Sektor, Lushnjë.

Njoftimi i plotë i Policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Lushnjë, arrestuan shtetasin B. H., 44 vjeç, banues në fshatin Zhamë-Sektor, Lushnjë, pasi dyshohet se ka hyrë në banesën e një shtetaseje 20-vjeçare dhe ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me të.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjyjatës së Shkallës së Parë Lushnjë për veprën penale “Marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritura” e mbetur në tentativë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img