Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

I humbur që prej 20 gushtit, gjendet 17-vjeçari

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7836dcea4a0db2923c380d0cccfe20df

I riu shqiptar, Daniel Gjinaj është gjetur në gjendje të mirë shëndetësore në Brighton të Britanisë së Madhe.

17-vjeçari u shpall i humbur që prej 20 gushtit në Angli dhe policia ishte në kërkim të tij.

Policia gjatë tre javëve ishte e shqetësuar për mirëqenien e adoleshentit të zhdukur, por fatmirësisht ai është gjetur në gjendje të mirë shëndetësore.

Kjo nuk është hera e parë që i riu shpallej i humbur, pasi edhe në gusht të vitit të kaluar ai u shpall i humbur nga mediat britanike.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img