Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

I hedhin flamurin rus në skenë, ja si vepron Dua Lipa (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja me origjinë shqiptare por me famë botërore, Dua Lipa ka filluar turneun në vende të ndryshme të botës.  

Së fundmi, ajo ishte e pranishme në një koncert në Moskë. Mirëpo teksa Dua po performonte në skenë, i ndodhI një incident. Ndërsa po këndonte këngën e saj “Hotter than Hell”, një nga fansat e këngëtares i hedh flamurin rus në skenë. Pas këtij verpimi këngëtarja e mori flamurin dhe e largoi.

Siç duket, ky gjest i fansave nuk i ka pëlqyer aspak këngëtares nga Kosova.

Për më tepër ndiqeni videon nga minuta e 54:00!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img