Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
0.5kmh
90 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
15 °
E shtunë, 16 Tetor, 2021
spot_img

I grabit me dhunë çantën një gruaje në Korçës, arrestohet çobani (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ae9fd25600d3576d8b0b8bca1a594074

Një 50-vjeçar i ka grabitur çantën një gruaje në qytetin e Korçës.

Bëhet me dije se autori është Manush Nelaj 50-vjeç. 50-vjeçari i kishte marrë çantën një shtetasi dhe ishte larguar me vrapë.

Vetëm në pak momenta është bërë me dije identiteti i tij. Nela është nga Vlora, por punon si çoban në fshatin Lozhan të Maliqit.

Policia ka rrestuar 50-vjeçarin dhe e ka shoqëruar në komisariat.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img