Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
52 %
1.5kmh
20 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

I gjallë falë iPhone, smartfoni ndal shigjetën që për pak iu ngul në zemër

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një djalë në Australi është me fat të jetë gjallë, falë telefonit të tij iPhone.

Incidenti i çuditshëm ndodhi në New South Wales të Australisë, kur djali kishte dalë me makinën e tij për të shkuar në punë, por rrugës vuri re një person të armatosur me hark e shigjeta.

Policia thotë se duke qenë që kjo ishte një pamje e pazakontë, ai ndaloi makinën, zbriti dhe nxori smartfonin t’i bënte një fotot autorit, raporton newsbomb.al. Por autori, një aziklërkues 39-vjeçar, mesa duket u inatos nga ky veprim dhe e qëlloi me shigjetë. Për fat të tij, shigjeta qëlloi dhe ngeci në smartfon.

Policia e arrestoi në vend autorin i cili tashmë akuzohet për “vrasje të mbetur në tentativë”.

sdvgdegehe4rhj4h.jpg

Më shumë
spot_img
spot_img