Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

I ftohti i merr jetën një personi në Durrës, u gjet i vdekur nga kalimtarët

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një person ka ndërruar jetë ditën e sotme në qytetin e Durrësit. Raportohet se viktima është rreth 35 vjeç dhe dyshohet se ka vdekur si pasojë e motit të ftohtë.

Personi ishte endacak dhe rrinte në lagjen 17 të këtij qyteti, ndërsa kanë qenë kalimtarët ata që e kanë gjetur të vdekur.

I gjithë vendi është prekur nga moti i ftohtë dhe kjo ka shtuar rrezikun për njerëzit që kanë rrugën shtëpi të tyren.

Më shumë

spot_img