Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
0kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
31 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

I ftohti acar, Morena Taraku leksion fansave me video super-hot, hidhet në dëborë e veshur vetëm me mbathje

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3407296f2476f5457aa27b2c46289991

Këngëtarja dhe njëherësh modelja, Morena Taraku, ka treguar mënyrën se si të “shkrijmë” borën në këto ditë të ftohta dimri.

E veshur me bikini, Moreana ka postuar një video “hot”, teksa hidhet mbi një krevat të mbuluar me dëborë. Ndërsa duken qartazi format e saj perfekte trupore, e veshur me gjysmë bikini, fansat kanë marrë një leksion të qartë se si ta ndjejnë më pak të ftohtin.

Ajo bën përshtypje me jetën luksoze që reklamon në rrjetet sociale, duke u cilësuar edhe si miliarderja e shoëbiz-it shqiptar. Morena e nisi karrierën si Miss, me kurorën e fituar në “Miss Kosova 2010” për të depërtuar më pas në botën e muzikës e të modës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img