I fiksuar pas vajzës së re, 41-vjeçari thyen masën e sigurisë ‘Arrest në shtëpi’ dhe vihet në ndjekje të 28-vjeçares

Publikuar tek: aktualitet, më 12:11 24-11-2020 I fiksuar pas vajzës së re, 41-vjeçari thyen masën e sigurisë ‘Arrest në shtëpi’ dhe vihet në ndjekje të 28-vjeçares

Është arrestuar një 41-vjeçar, i cili ka thyer masën ‘arrest shtëpie’ dhe ka përndjekur një vajzë të re.

Bëhet me dije se në pranga ka rënë shetasi V.N., 41 vjeç. Personi në fjalë ka qenë nën masën e sigurisë “Arrest në shtëpie". 

Forcat blu bëjnë të ditur se 41-vjeçari theu masën dhe dyshohet të ketë përndjekur një 28- vjeçare, duke i krijuar kësaj të fundit gjendej frike dhe pasigurie.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë për hetim të mëtejshëm të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Të burgosurit mbajnë kontakte me grupet kriminale e vendosin gjoba nga burgu, SPAK nis hetimet për tre të dënuar
Gazetari Artan HOXHA kalon covid-19 dhe shkruan: U mundova 8 muaj të mos infektohem, nuk ia dola, ruhuni, ishte një përvojë sfilitëse (PËRJETIMI I GAZETARIT) »
Article Logic
Execution time: 0.012913942337036
array(1) { ["section"]=> string(120) "i-fiksuar-pas-vajzes-se-re-41-vjecari-thyen-masen-e-sigurise-arrest-ne-shtepi-dhe-vihet-ne-ndjekje-te-28-vjecares-228923" }