Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
2.6kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
18 °
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
13 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

I fiksuar pas palestrës, mjekët i japin vetëm disa orë jetë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një i ri që ishte në kërkim të trupit perfekt rrezikon të humbë jetën pas abuzimit me barnat dietike.

Lewis nga Britania e Madhe nisi të përdorte një nga barnat më kontroversiale, “DNP” për të humbur disa kile më shumë dhe për të shtuar muskuj, por temperatura e trupit të tij shkoi mbi 47 gradë, duke i shkatërruar thuajse çdo organ vital.

25 vjeçari ndodhej në gjendje të rëndë një javë më parë ndërsa mjekët fillimisht i thanë se i kanë mbetur edhe pak orë jetë por mundën ta shpëtojnë. Ai tashmë dëshiron të sensibilizojë të gjithë për rreziqet nga barna e paligjshme.

Më shumë
spot_img
spot_img