Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

I fiksuar pas Kejvinës, kush është futbollisti që nuk lë foto pa komentuar

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9cfa9355a41b95bbf29d24352e78e032

Modelja e njohur Kejvina Kthella shpesh tërheq vëmendjen, kjo falë formave trupore që ka.

Ajo ndiqet nga një numër i madh njerëzish në rrjetet sociale, ndërsa herë pas here ndanë edhe foto “hot” me ndjekësit e saj.

Së fundmi, ish-velina ka postuar disa foto dhe video ku si gjithmonë duket joshëse dhe e kuruar deri në detaj dhe sigurisht që ka marrë një feedback shumë pozitiv nga fansat.

Mirpo është vënë re që Velina ka një ‘fans’ të zjarrtë që nuk lë foto pa i kometurar. Bëhet fjalë për për 40-vjeçarin Mohammadou Idrissou, i cili ka luajtur me ekipe të njohur te kampionati gjerman si Hannover, Freiburg, Frankfurt, Borussia.

Pothuajse në çdo postim fudbollisti i ka dërguar modeles emoji me zermra, duke na lënë të kujtojmë se është i fiksuar pas saj, por modelja në as një koment nuk i ka kthyer përgjigje.

1-10.jpg

5.png4.png2-1.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img