Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
34 %
3.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

I fejuari i Britney Spears flet pas humbjes së fëmijës: Së shpejti kemi plan…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

I fejuari i Britney Spears ka reaguar pasi këngëtarja pësoi abort dhe humbi fëmijën e tyre.

Sam Asghari ka falenderuar fansat për mbështetjen përmes një postimi në Instagram, ndërsa thotë se së shpejti ai dhe këngëtarja kanë në plan për të zgjeruar familjen.

albsig

spring

“Ne kemi ndjerë mbështetjen tuaj. Ne po i marrim gjërat pozitivisht dhe po ecim përpara me të ardhmen tonë. Është e vështirë, por ne nuk jemi vetëm. Faleminderit që respektoni privatësinë tonë. Së shpejti do të zgjerojmë familjen tonë.”, u shpreh ai përmes një postimi në rrjete sociale.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img