Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
5 °
E premte, 24 Mars, 2023

I famshëm për “meme”-t kundër qeverisë, Genc Sejko tregon pse ka 22 orë që s’publikon asgjë: Jemi kthyer në një meme të madhe

Lajme të ngjashëm

Genc Sejko, “memexhiu” i famshëm, prej 22 orësh i ka munguar rrjeteve sociale me krijimet e tij hmoristike dhe tepër ironizuese për situata të caktuara ku ndodhet vendit.

I ftuar në emisionin “Tempora”, Sejko ka treguar arsyet e mungesës së tij.

Sonila Meço: Pse ka 22 orë që nuk publikon meme më thonë, pyete a ka një përgjigje?

Genc Sejko: Dinamika e asaj që po ndodh në terren, unë jam duke e ndjekur, lëviz edhe në terren, nëpër KZAZ. Do të vijë momenti

Meço: Kush është meme e këtij momenti?

Sejko: Fatkeqësisht e them shumë shpesh këtë, por jemi kthyer në një meme të madhe

Më shumë