Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Aktualitet

I famshëm për "meme"-t kundër qeverisë, Genc Sejko tregon pse ka 22 orë që s'publikon asgjë: Jemi kthyer në një meme të madhe

Shkruar nga Newsbomb
I famshëm për "meme"-t kundër qeverisë, Genc Sejko

Genc Sejko, “memexhiu” i famshëm, prej 22 orësh i ka munguar rrjeteve sociale me krijimet e tij hmoristike dhe tepër ironizuese për situata të caktuara ku ndodhet vendit.

I ftuar në emisionin “Tempora”, Sejko ka treguar arsyet e mungesës së tij.

Sonila Meço: Pse ka 22 orë që nuk publikon meme më thonë, pyete a ka një përgjigje?

Genc Sejko: Dinamika e asaj që po ndodh në terren, unë jam duke e ndjekur, lëviz edhe në terren, nëpër KZAZ. Do të vijë momenti

Meço: Kush është meme e këtij momenti?

Sejko: Fatkeqësisht e them shumë shpesh këtë, por jemi kthyer në një meme të madhe

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese