Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

I doli nga vendi goma e makinës, ish-konkurrenti i “Për’puthen” pëson aksident të rëndë, ja si paraqitet gjendja e tij

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Argjend Rraci ish-konkurrenti i Për’puthen është përfshirë në një aksident.

Bëhet me dije se Argjendi nga Kosova ishte nisur për në Tiranë, ku rrugës ka pasur një problem me gomën e parë që ka dalë nga vendi, ku si pasojë ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka pësuar një aksident të rëndë.

Makina është përplasur me ndarësen e autostradës. Sic shihet edhe në foton e mëposhtme makina është dëmtuar rëndë përpara.

Fatmirësisht ish konkurreti ka marrë disa dëmtime të lehta dhe ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img