Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

I dogjën “Mercedes Benz GLE” me vlerë 50,000 euro, Kozaku publikon foton e autorit

Shkruar nga Newsbomb

Sot u zbardh ngjarja ku pak ditë më parë personazhit të njohur të TikTok, Kozak Braçi i njohur me emrin e artit Kozaku dy shtetas, tashmë të identifikuar dhe arrestuar nga policia i vunë flakën dhe shkrumbuan plotësisht makinën “Mercedes Benz GLE” me vlerë 50 mijë euro.

Vetë Kozaku pas njoftimit të policisë për arrestimin e dy autorëve, ka publikuar në rrjetet sociale fotografinë e një prej autorëve

"Kujtoi se do shpëtonte nga kamerat... me këto atlete që ka djeg makinën, me këto është kap, as kapuç s’ka pas”- shkruan Kozak ndër të tjera.

Në foto nje nga autoret qe i dogjen makinen, publikuar ne Instagram nga Kozak Braçe Në foto nje nga autoret qe i dogjen makinen, publikuar ne Instagram nga Kozak Braçe

Lexo edhe: PAMJET: Shkrumbohet Mercedesi 50,000 euro i Kozak Braçit, Policia në vendngjarje

Sipas policisë porositësi që urdhëroi djegien e makinës së Kozakut është reperi Kleviol Ahmetaj, 37 vjeç. Kleviol Ahmeti, i njohur si Cllevio edhe më herët ka pasur debate dhe konflikte me Kozak Braçen.

Lexo edhe: Policia shpall në kërkim Cllevion, pagoi 1500 euro për të djegur makinën e Kozakut

Duke u referuar rrjeteve sociale, Clleviol aktualisht ndodhet në Dubai ku prej disa ditësh ka kërkuar ndihmë nga fansat e tij pasi pësoi një sulm në zemër. Ai vetë në rrjetet sociale tregoi se i është nënshtruar një ndërhyrje kirurgjikale pasi pësoi një sulm në zemër dhe sipas tij pritet që në ditët në vijim t’ i ndënshtrohet dhe një tjetër operacioni.

Clleviol i shtruar ne spital, Dubai Clleviol i shtruar ne spital, Dubai

Lexo edhe: VIDEO/ Cllevio pëson sulm në zemër në mes të Dubait, i nënshtrohet operacionit

Arsyeja se përse është larguar drejt Dubait mund të jetë edhe për t’i shpëtuar arrestimit nga policia pas porositjes së djegies së makinës 50 mijë euroshe të Kozakut.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese