Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
2.1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

I dogjën BMW X6, pronari biznesmen i njohur në Pogradec, ka një restorant dhe një karburant (EMRI-DETAJE)

spot_img

Lajme të ngjashëm

e75ef9ddb0917b8f19d0ceb53eeeaec8

Alfred Cenkollari është pronari i mjetit BMW X6 që u dogj në orët e para të mëngjesit të sotëm në qytetin e Pogradecit.

“Më datë 07.10.2020, rreth orës 04:30, në lagjen nr. 3, ka rënë zjarr në mjetin e parkuar tip “BMW X6”, në pronësi të një firme private”, njofton Policia. Newsbomb.al mëson se Cenkollari është pronar i një prej restoranteve më të njohura në qytetin e Pogradecit, ndërsa në pronësi ka dhe një pikë karburanti e quajtur “EAST-OIL”, e cila në QKB rezulton me aktivitet të pezulluar.

Sipas burimeve, mjeti BMW X6 ishte parkuar në trotuar, pranë shtëpisë së biznesmenit dhe dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme. Siç shihet në pamjet e mëposhtme, nga flakët e mëdha i gjithë trotuari ku ka qenë i parkuar mjeti është bërë zi.

VIDEO: Vendi ku u dogj makina e biznesmenit Cenkollari

Pamje nga QKB:

Screenshot_4.jpg
Screenshot_6.jpg
Screenshot_7.jpg

Më shumë

spot_img