Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

I djegin makinën e dytë, oficeri i policisë: Po hakmerren për shkatërrimin e grupeve të trafikantëve të drogës (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

2c9edb26cf5888c388e81f3af0f06a43

Oficerit të policisë Trim Murataj i kanë shpërthyer makinën e tij të dytë në lagjen “Kastriot” në Krujë.

Murataj është shprehur në polici se më herët ka goditur grupe që trafikonin lëndë narkotike, dhe sipas tij ngjarja lidhet me detyrën.  

Para tre javësh oficerin e kërcënuan, duke i vënë tritol në makinë. Murataj deklaroi dhe më herët se nuk ka patur konflikte. Ai ka punuar gjatë operacioneve të policisë për asgjësimin e parcelave me kanabis në Malësinë e Krujës, dhe një pistë e mundshme e hakmarrjes, nuk përjashtohet nga hetimet. 

Policia po vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img