Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

I djathti ‘denbabaden’ rraskapit Ramën: Ta mora votën, hajde të të puth

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

 Edi Rama ka publikuar një video i ulur në një tyrezë me disa qytetarë, dhe përballë ka një zotëri të moshuar që sipas kryeministrit është ‘i djathtë denbabaden’.

 Në bisedë e sipër, teksa kryteministri ngacmon të moshuarin ai i jep besën që do e votojë Ramën. Kryeministri i afrohet e puth dhe e përqafon.

“Një i djathtë denbabaden që më rraskapiti sa të gjithë intervistuesit bashkë në një vit”, shkruan Rama teksa ka ndarë videon me të gjithë.

Pjesë nga biseda:

Rama: Unë që sot e di kujt do ia japësh votën ti.

I moshuari: A…ku e di?

Rama: S’ta them!

 I moshuari: Do ta jap ty.

 Rama: Jo nuk ma jep mua ti votën.

I moshuari: Kush tha?

 Rama: Ta them unë.

 I moshuari: A të jap besën që ta jap?

Rama: Mos më vër në pozitë mua.

I moshuari: E jo, jo mos luj pra…

Rama: Hajde ma jep!

(I moshuari tërheq dorën)

Rama: E sheh nuk ma jep.

I moshuari: Ta jap pra…

Rama: A do ma japësh?

I moshuari: Po për Zotin!

 i jep doren Rama: A bravo, hajde të puth cik.

Rama: Ta mora votën

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img