Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
61 %
3.1kmh
90 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

I dhunoi nënën, i riu rumun bën për spital 32-vjeçarin shqiptar (VIDEO)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shqiptar është konfliktuar me një rumun në Itali. Ngjarja ka ndodhur në një një klub nate në Torino, e pasoi edhe në ambientet e jashtme të lokalit.

Sipsa mediave vendase mësohet se 32-vjeçari shqiptar godet me grushe një grua, e cila rezulton të jetë nëna e rumunit.

Për këtë shkak, i riu rumun ka goditur shqiptarin në kokë dhe fytyrë, duke bërë që ai të përfundojë në gjendje të rëndë në spital.

Sipas karabinierëve, shqiptari ka sulmuar nënën e rumunit, pasi kjo e fundit nuk ka pranuar t’i shërbente.

Referuar mediave italiane 26-vjeçari u arrestua për akuzën “vrasje e mbetur në tentative”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img