Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
65 %
3.6kmh
75 %
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
23 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

“I dhashë kodet dhe fjalëkalimet”, Alban Ramosaj rrëfen eksperiencën e frikshme në avion: Po dilte tym dhe mendova…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Alban Ramosaj ka rrëfyer eksperiencën e frikshme teksa ka qenë duke udhëtuar me avion së fundmi. Këngëtari ka treguar se në momentin e uljes, avioni kishte pasur vështirësi teknike dhe në njërin nga krahët e tij po dilte tym.

Në këtë moment, ai i kishte dërguar mesazh motrës së tij, Beatrix duke i dërguar të gjitha të dhënat e tij personale si kodet bankare dhe paswordet e llogarive të rrjeteve sociale.

Fatmirësisht ky moment makthi nuk ka zgjatur shumë dhe në fund gjithçka shkoi mirë për këngëtarin.

“Mbijetova në një fluturim, ku pajisjet e uljes nuk funksiononin dhe sapo prekëm pak tokën, piloti u detyrua të ngrihej prapë në ajër pasi një tjetër mjet ajror ishte në pistë. Sikur kjo të mos mjaftonte, dilte tym nga krahu i djathtë i avionit. Fizikisht jam në rregull”, shkruan ai në rrjetet sociale.

“Gjithashtu, gjatë këtyre momenteve i dërgova motrës sime të gjitha kodet, fjalëkalimet dhe pin-at e bankës. Por tani do t’i fshij ato mesazhe (qesh)”, përfundon këngëtari.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img