Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
21 %
2.6kmh
0 %
Enj
21 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

I dhanë fund lidhjes, zbulohet pse u ndanë Ronela Hajati dhe Young Zerka

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f393bc0569d0da917db374349cf411ec

Bëri bujë në media lajmi për ndarjen e Ronela Hajatit dhe Young Zerkës.

 Ndonëse ata kurrë nuk e pranuan të ketë diçka mes tyre, vihej re që shoqëroheshin gjithmonë bashkë nëpër evente apo intervista.

Por së fundmi të afërmit e çiftit zbuluan se dy artistët i kanë dhënë fund romancës disavjeçare, madje nuk e ndjekin njëri-tjetrin as në rrjetet sociale.

Në fillim nuk dihej shkaku, por burime për ‘Panorama Plus’ thonë se arsyeja që çoi në ndarjen e tyre, ka qenë fakti që Ronela ka dashur të zyrtarizojë lidhjen me Zerkën, pasi çifti bashkëjetonte gjithashtu.

Megjithatë Zerka aspironte tjetër gjë, të qenurit shpirt i lirë dhe kjo ka bërë që marrëdhënia e tyre të përfundojë.

ronela-zerka-1-1.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img