Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
61 %
1.5kmh
20 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

I dha fund martesës pas 18 vitesh, Eneda Tarifa i përgjigjet pyetjes së sikletshme: Pse vipat ndahen më shumë

Lajme të ngjashëm

Eneda Tarifa është përballur me një pyetje të sikletshme në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan”, ku u pyet se përse vipat ndahen më shumë.

“Nuk është e vërtetë që artistët divorcohet shumë, thjesht janë më të dukshëm se njerëzit e tjerë”, tha ajo.

Sakaq ajo ka folur dhe për vështirësitë që ka procesi i divorcit. “Po u trajtua normalisht dhe po nuk u bë dramë, atëherë gjithçka shkon normalisht,” u shpreh këngëtarja.

Kujtojmë se Eneda dhe ish-bashkëshorti i saj, Erjon Zaloshnja i dhanë fund marrëdhënies pas 18-vitesh.


Më shumë