Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
15 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
5 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

I dha fund lidhjes me Mozzik, Loredana zbulon si ndihet pas ndarjes

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Fansat kanë aluduar se së fundmi Mozzik dhe Loredana po pësojnë sërish një krizë ndarjeje pas kaq kohësh të ribashkuar.

Dyshja nuk e ndjek më njëri-tjetrin nga rrjetet sociale, por edhe po e thumbojnë përmes postimeve në rrjetet sociale.

Reperja Loredana ka postuar së fundmi një status me një pjesë të shkëputur nga kënga “Let you doën” të reperit NF, ku tregon se ka marrë plaçkat dhe është larguar, ndërsa Mozzik shkruante ndër të tjera “mos i lejoni idiotët t’ju prishin ditën”.

Mirëpo së fundmi Loredana me anë të një postimi tregon se nuk ndihet aspak mirë pas ndarjes. Ajo ka postuar në Instagramin foto të një zemre të thyer të gdhendur në trup. Përmes këtij imazhi Loredana duket se ka zgjedhur të tregojë se ndihet zemër thyer.

Mbetet për tu parë nëse kjo është një krisje mes çiftit dhe nëse do të ketë një ribashkim.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img