Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
80 %
1kmh
0 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
9 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

I dha fund jetës duke u vetëvrarë me armë, 48-vjeçari kishte për të larë kredi, së fundmi vuante nga depresioni

spot_img

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë që është shënuar herët në mëngjes në Suk 1 të Roskovecit, ku një 48-vjeçar i dhe fund jetës duke u vetëvrarë me armë zjarri.

Personi që i ka dhënë fund jetës është Florjan Cjapi. Dyshohet se 48-vjeçari i ka dhënë fund jetës pasi ishte në kushte të vështira ekonimike.

Fqinjët e të ndjerit janë shprehur se ai kishte borxhe dhe duhet të lante një kredi, çfarë i kishte shkaktuar edhe depresion së fundmi.

I ndjeri e kishte marrë kredinë për serat që kishte bërë, por që prodhimi këtë vit ishte shumë i dobët, çfarë e ka bërë të pamundur shlyerjen e borxhit.

Cjapi me bashkëshorten kanë jetuar prej vitesh në Itali, por që së fundmi ishin kthyer.

Lexo edhe: E rëndë në Fier, gjendet një person i vrarë me armë zjarri

Më shumë
spot_img
spot_img