Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘I dërgon letra Bashës sikur me e pas dashnore’, Rama kapet me komentuesin: Nuk e kupton që është edhe për ty

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

23fbb6aed4221d896a3f9baa8bb353ae

Kryeministri Edi Rama i dërgoi sot letrën e 5-të kryedemokratit Lulizim Basha.

 

Mes të tjerash Rama i kërkonte Bashës sërish dialog, ndërsa shtyu edhe hapjen e fushatës elektorale nga 31 maj për në 1 qershor, për shkak të protestës së radhës së opozitës.

Ndërkohë, në profilin e tij në Facebook, të shumtë kanë qenë ata që e kanë kritikuar kreun e qeverisë lidhur me mënyrën e zgjedhur së komunikuar me letra.

Ndërsa njërit prej tyre kryeministri nuk ka hezituar t’i përgjigjet.

Replikat:

Ndjekësi: Hahahahaa tallu me këtë popull tallu o i madhi Skënderbe. Në vend që të bësh diçka për Shqipërinë del dhe dërgon letra Bashes si me e pas dashnore. Je bere bajat pa pik shije leximi

Rama: S’të vë faj aspak që s’kupton se këto letra janë edhe për ty edhe për këdo që ka vërtetë interes të kuptojë më shumë, lidhur me këtë situatë e me pozicionet e palëve! Përqafime

ooooooooooaaaaaaaaaaaaaaa.jpg

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img