Tirana
light rain
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
4.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

I dërgoi me mesazh motrës arsyen dhe vendin, 21-vjeçari shqiptar në Greqi i jep fund jetës duke u vetëvarur

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një 21-vjeçar shqiptar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur.

Bëhet me dije se Qazim Dosti 21 vjeç i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur në Pirgo të Peloponezit.

Mediat greke shkruajnë se 21-vjeçari para se të vetëvritet i ka dërguar një mesazh motrës së tij dhe e ka informuar për qëllimin dhe vendin se ku do të kryente aktin e rëndë. Ajo  e alarmuar ka kërkuar nga kushëriri që jetonte aty pranë të shkonte dhe të gjente të riun.

Ai pas kontrollit ka gjetur motorin e 21-vjeçarit dhe më pas ka gjetur trupin e pajetë. I riu ishte varur me një tel në një pemë.

Trupi i pajetë i 21-vjeçarit u transportua me ndihmën e zjarrfikësve në autoambulancën e EKAB-it dhe prej andej në morgun e Spitalit të Përgjithshëm.

Më shumë
spot_img
spot_img