Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
58 %
0.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
29 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

I dënuari për vjedhje qarkullon me armë zjarri, arrestohet 20 vjeçari (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Materialet proceduriale do ti  kalojnë Prokurorisë Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Dibër  për veprat penale të “Mbajtja pa leje dhe prodhimi i armëve shpërthyese dhe i municionit”,  ‘’Mosbindja ndaj urdhërit të punonjësit të policisë së rendit publik”.

 

Më shumë

spot_img