Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

I dënuar përjetë dhe tepër i rrezikshëm, Policia e Vlorës arreston të shumëkërkuarin (DETAJE)

spot_img

Lajme të ngjashëm

3c25d08029a6fc2c47246e64d9e03542

Policia e Vlorës ka vënë në pranga një person të dënuar me burgim të përjetshëm.

Sipas informacioneve paraprake, mësohet se uniformat blu kanë arrestuar në Selenicë shtetasin T.B., i cili rezulton të jetë i dënuar me dënim maksimal si dhe paraqet rrezikshmëri të lartë. Ai ishte shpallur në kërkim kombëtar prej organeve të drejtësisë shqiptare.

Megjithatë, Policia e Shtetit do të publikojë më pas informacion të plotë për rastin në fjalë.

Më shumë

spot_img