Hapësire reklamuese

Aktualitet

I dënuar për trafikim droge, ndërron jetë 57-vjeçari në sallën e operacionit në Tiranë

Shkruar nga Newsbomb
I dënuar për trafikim droge, ndërron jetë 57-vjeçari

Një i dënuar në burgun e Beratit ka ndërruar jetë sot gjatë një operacioni në Sanatoriumin e Tiranës.

Bëhet me dije se ka ndërruar jetë 57-vjeçari Valerio Gërzhi, i cili ishte i dënuar në burgun e Beratit për trafikim dhe prodhim të lëndëve narkotike.

Ai kishte shfaqur probleme shëndetësore dhe nga spitali i Beratit është nisur me urgjencë në Tiranë, pasi kishte probleme me mushkëritë, e teksa i është nënshtruar një operacioni, ka ndërruar jetë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese