Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
1.5kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
31 °
Hën
33 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

I dënuar me 5 vite burg dhe 50 mijë euro gjobë, arrestohet në Kakavijë 35 vjeçari shqiptar, pritet të ekstradohet në Itali

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

04ee083214181d26861159d7aa182d9b

Një 35 vjeçar shqiptar është arrestuar nga autoritetet greke në Doganën e Kakavijës. Ky shtetas rezulton i dënuar nga drejtësia italiane dhe i shpallur në kërkim ndërkombëtar.

Në pranga ka rënë shtetasi me inicialet O.T, i dënuar nga drejtësia në Itali me 5 vite burg dhe një gjobë prej 50 mijë eurosh. Ai rezulton se ka qenë i përfshirë në trafikimin e sasive të mëdha të drogës drejt Italisë.

Autoritetet e doganës e kanë shoqëruar 35 vjeçarin shqiptar në Janainë dhe pritete që ai të ekstradohet në Itali.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img