Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
30 %
5.1kmh
0 %
Mar
1 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 25 Janar, 2022

I dënuar me 4 vite burg për drogë, arrestohet 30-vjeçari në Elbasan (EMRI)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 30-vjeçar i shpallur në kërkim në fushën e narkotikëve ka rënë në prangat e policisë.

Bëhet me dije se është arrestuar Denis Meçja, 30 vjeç, banues në Elbasan. 30-vjeçari është arrestuar pasi rezulton  i dënuar në Itali me 4 vite burg për veprimtari kriminale në fushën e narkotikëve.

“DVP Elbasan/Vihet në pranga një 30 vjeçar,  i dënuar me 4 vite burg. 30 vjeçari i dënuar dhe në Itali për veprimtari kriminale në fushën e narkotikëve.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Elbasan në bashkëpunim me Policinë Kufitare të Rinasit  ndaluan shtetasin në kërkim, Denis Meçja, 30 vjeç, banues në Elbasan,” thuhet në njoftimin e policisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img