Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
2.6kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

I dënuar me 11 vite burg për vrasje, policia arreston në Shkodër ish-policin e shumëkërkuar (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c424d4bcb351e4dcfcdd848f246072c9

Policia e Shkodrës ka arrestuar pas 11 vitesh në arrati ish-efektivin e policisë Ylli Ceka, i dënuar nga gjykata me 11 vite burg.

Ceka u dënua pasi në 11 dhjetor të vitit 2010 vrau me armën e punës Edvin Voglin, pas një konflikti për tokën ku po ndërtohej një pallat.

Ai u arrestua teksa lëvizte me një mjet në lagjen Sarreq të Shkodrës, ndërsa mësohet se do të dërgohet në komisariatin e Tiranës.

Mbi ish efektivin rëndojnë akuzat “Vrasjes me dashje” dhe “Mbajtje pa leje të armës dhe municionit luftarak”.

Screenshot_8.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img