Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
33 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

I ‘dendur’ në alkool dhe me shpejtësi, shoferi në Fier përplaset me shtyllën elektrike

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6c2b970a02fa7a47ec2ad236165f69c3

Aksident i rëndë, por pa pasoja në njerëz ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier.

Një shofer në gjendje të dehur është përplasur me shtyllën e tensionit dhe për pasojë është shkaktuar trafik i rënduar në unazën kryesore të qytetit.

Shoferi ishte vetëm në makinë dhe është lënduar lehtë. Makina ka pësuar dëme të mëdha në pjesën e përparme.

Në vendngjarje ka mbërritur ambulanca për t’i dhënë ndihmën e parë shoferit, ndërsa policia po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit. 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img