Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

I del Noizy përpara, Enca shan në mes të rrugës (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas publikimit të këngës “Kujt po i han” të Encës në bashkëpunim me Don Phenom , mes saj dhe Noizyt nisi një lumë postimesh ofenduese në rrjetet sociale për njëri-tjetrin.

Ishte Noizy ai që fillimisht e konsideroi këngëtaren si ‘një lopë që po këndon’ pas publikimit të klipit. Ndërsa Enca iu kthye duke u shprehur se ajo u mëson fansave që të punojnë dhe mos dorëzohen kurrë, ndërsa akuzoi Noizy-n se u mëson dhunë, ofendime.

Por duket se këngëtares ende nuk i ka dalë inati. Në një video live në mesnatë Enca shfaqet në makinë, ndërsa para i del një poster i Noizyt dhe këndon pjesën: “Number 1 chich, bitch kujt po i han. Talk shit about me, kujt po i han”.

Për më tepër ndiqni videon e ruajtur nga In Tv.

Më shumë

spot_img