Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

I dehuri hidhet në shina, treni kalon sipër kokës së tij, si shpëtoi mrekullisht (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një peron i dehur ka përfunduar në shina, ndërsa treni ka kaluar mbi trupin e tij. Ngjarja ka ndodhur në Essex të Britanisë së Madhe.

Derek Acton, është regjistruar në kamera duke u ngjitur në hekurudhë në stacionin Harloë Mill. Pak momente më pas, treni kaloi mbi kokën e tij, por si për mrekulli, ai mbijetoi pa u dëmtuar.

albsig

spring

Por ai nuk i ka shpëtuar dënimit gjyqësor.

Në Gjykatën e Magjistraturës në Highbury, të hënën më 19 shkurt, Derek Acton iu dorëzua një urdhër 12 mujor për t’i shërbyer komunitetit, një kërkesë për ndalimin e konsumit të alkoolit për 60 ditë, dhe një gjobë prej 570 paund.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img