Tirana
few clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1.5kmh
20 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
Die
31 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

I dehur përplasi makinën ku vdiqën 2 të rinj në Vlorë, lihet në burg shoferi (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

21b5f532839e0b2a5089c1288a0888f0

Gjykata ka lënë në burg shoferin e makinës që shkaktoi aksidentin e rëndë në aksin Fier-Vlorë, ku humbën jetën 2 të rinj dhe u plagosën rëndë 3 të tjerë.

Andrea Karaj drejtonte makinën i dehur në momentin e aksidentit.

Si pasojë e përplasjes së fuqishme mes dy mjeteve, humbi jetën 19 vjeçari nga Fieri Ermir Tare dhe  20 vjeçari Flori Duraj. Ndërsa u plagosën rëndë të rinjtë Klejdi Dori 20 vjeç, Rei Leskaj 22 vjeç dhe Qirja Dori.

Sipas informacioneve nga policia, Karaj ka qenë në gjendje të dehur në momentin që ka përplasur makinën e të rinjve. 

 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img