Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
90 %
Enj
12 °
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
11 °
E enjte, 2 Dhjetor, 2021
spot_img

I dehur në makinën që kishte marrë me qira, plagoset shoferi i ‘Toyotas’; humbi kontrollin dhe u përplas (Momenti kurr nxirret nga mjeti)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

50c4fb7803da12704685cc5287dae3ca

Një aksident i rëndë, por pa pasoja në jetë është regjistruar këtë pasdite në Orikum të Vlorës.

Shoferi i makinës tip ‘Toyota’ ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. Burime nga policia e Vlorës bëjnë me dije se drejtuesi i mjetit ka qenë i dehur.

Makina goditi fort pjesën anësore të rrugës dhe shoferi mbeti i plagosur, ndaj është transportuar me urgjencë në spitalin Rajonal të Vlorës.

Ai ndodhet jashtë rrezikut për jetën dhe po merr ndihmë mjekësore. Gazetari i Ora News, Edi Ruçi, informon se automjeti ka qenë me qera.

g.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img