Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

I dehur dhe pa patentë, aksidentohet me motor ish-banori i “Big Brother”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish banori i Big Brother 2, Bjordi Mezini ka pësuar një aksident.

Burime për media bëjnë të ditur se Bjordi po drejtonte motorin në gjende të dehur dhe pa leje drejtimi.

Fatmirësisht nga aksidenti ka marrë vetëm disa lëndime të vogla. Ish banori është arrestuar nga policia për shkelje të rregullave të qarkullimit.

Kujtojmë që Bjordi është bërë i njohur si banor i Big Brother 2. Ai pati një histori dashurie me Adelajdën, e cila për fat të keq nuk jeton më. Historia e tyre është komentuar gjatë si një nga dashuritë më origjinale dhe më të ndjera të një reality show.

Më shumë
spot_img
spot_img