Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
44 %
5.1kmh
75 %
Enj
11 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

‘I dëgjove kalamajtë Rama ik, Rama ik?’, kryeministri bën komentin EPIK: Unë kënaqem kur argëtohen me mua, si dikur unë me ariun Silva, keqardhje për PD

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

42eccb9a49b226ea3bd656ddba8d5993

Kryeministri Edi Rama është përballur me një koment të një qytetari, i cili i ka kujtuar thirrjet “Rama ik” nga disa fëmijë.

Kreu i Qeverisë e ka marrë me sportivitet këtë koment dhe i ka kthyer përgjigjen epike, si siç ndodh shpeshherë nëpër rrjetet e tij sociale.

Rama i ka pohuar qytetarit se me ato thirrje ai kënaqet dhe argëtohet si dikur me ariun Silva, madje gëzohet kur sheh ata fëmijë që me këto thirrje argëtohen.

Nuk ka munguar ironia dhe sarkazma për PD, që sipas Ramës është katandisur në një nivel të tillë, ku mban shpresë nga disa thirrje të fëmijëve.

Screenshot_9.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img