Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
0kmh
0 %
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
Mër
37 °
E shtunë, 31 Korrik, 2021

I dedikoi tatuazh dhe u dashurua “kokë e këmbë” me të, “Stracciatella” e Fifit harron këngëtaren, fejohet me një tjetër vajzë (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

“Stracciatella” e Fifit pas ndarjes nga këngëtarja i ka dhënë fund beqarisë. Pak kohë më parë Fifi pa dashur zbuloi indetitetin e personit që i kishte vjedhur zemrën, Xhuljo Tabakut. Menjëherë portalet filluan të ziejnë  dhe Xhuljo u bë një emër i përfolur në mediat rozë.

Dashuria e Fifit për të ishte aq e madhe sa ajo nuk nguroi as ta gdhente tatuazh në trupin e saj.

“Stracciatella e thirri atë djalin që unë e kam qejf. Qaq shumë që e du, kam dasht me e ba tattoo”, ka treguar më herët Fifi.  Mirëpo, “syri i keq” kapi dhe çiftin më të ri të showbizit, të cilët vetëm pak pasi lidhja e tyre u kuptua ata u ndanë krejt papritur pa dhënë asnjë arsye.

Së fundmi sipas Albeu mësohet se Xhuljo i ka dhënë fund beqarisë dhe ka shpallur fejesën me partneren e tij, e cila  në fotot nga ceremonia e fejesës duke qartë që nuk është Fifi.

203642389 579441670110399 2613261781091389618 n

Më shumë

spot_img
spot_img