I dashuruar marrëzisht me këngëtaren, ja çfarë 'sakrifice' bën biznesmeni turk për Genta Ismajlin (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:47 14-07-2020 I dashuruar marrëzisht me këngëtaren, ja çfarë 'sakrifice' bën biznesmeni turk për Genta Ismajlin (FOTO) Genta dhe Usta

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli duket se po e shijon shumë lidhjen e saj me biznesmenin turk Hyseyin Usta. Nga fotot që postojnë ata duken shumë të lumtur dhe gati të pandashëm me njeri-tjetrin.

Usta së fundmi ka treguar që është thellësisht i dashuruar me Gentën, saqë ka vendosur që emrin e saj ta bëj tatuazh në krah. Pjesa e emrit ka dalë shumë e bukur, por nuk dihet se çfarë ka dashur të tregojë Usta me hijen e zezë që ka bërë sipër fjalës Genta.

genta.jpg

Ai shpeshherë i bën asaj dhurata shumë të çmuara, të cilat këngëtarja nuk nguron t'i ndajë me ndjekësit e saj, duke marrë pëlqime dhe shumë komente.  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098421573638916
array(1) { ["section"]=> string(106) "i-dashuruar-marrezisht-me-kengetaren-ja-cfare-sakrifice-ben-biznesmeni-turk-per-genta-ismajlin-foto-213841" }