Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

I dashuri feston ditëlindjen, Arilena Ara publikon FOTON nga shtrati: Të dua deri në përjetësi

spot_img

Lajme të ngjashëm

38c59ee8619cb5d5b7432ab34bf015d5

Arilena Ara pritet që mbrëmjen e sotme të zhvillojë një koncert recital në sheshin ‘Nënë Tereza’.

Ndonëse ka qenë vetë këngëtarja që e ka bërë të ditur lajmin, vëmendja e lexuesve ka shkuar tek një tjetër postim.

Arilena ka uruar të urojë publikisht për ditëlindje menaxherin e saj, njëherazi dhe i dashuri Popi Kola.

Ajo ka publikuar një foto, ku shfaqen të dy nga shtrati dhe e quan personin e jetës.

‘Në përjetësi dhe më gjerë! Gëzuar ditëlindjen lumturia ime e pafund! Popi Kola

Personi im i kësaj dhe çdo jetë. Të dua sot dhe për një mijë paraardhës’, shkruan këngëtarja.

Kujtojmë që çifti po bëjnë tetë vite që njihen, që nga periudha që Arilena konkuroi tek ‘Gjeniu i vogël’.

Screenshot_1.pngScreenshot_16.png

Më shumë

spot_img