Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
57 %
1.5kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

I buzëqeshur në krahët e të bijës, Dash Sula marton vajzën, bën bashkë edhe deputetët demokratë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti i Partisë Demokratike, Dashnor Sula, ka martuar vajzën mbremjn e djeshme.

Në rrjetet sociale kanë qarkulluar disa foto nga dasma, ku shihen të ftuar shumë deputetë të Partisë Demokratike.

Në foto shihet edhe një moment emocionues kur deputeti Sula vallëon me vajzën e tij, teksa shihet i veshur me një kostum blu, i lumtur e buzëqeshur.

Të pranishëm në dasmë kanë qenë deputetë të Partisë Demokratike, si Enkelejd Alibeaj, Luçiano Boçi, Agron Gjekmarkaj, Gazment Bardhi dhe Xhelal Mziu etj.

Më shumë
spot_img
spot_img