Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
29 %
4.6kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

I buzëqeshur, Meta poston foto nga Lungomare: Vlora e bukur në çdo kohë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

339ce44048e6d71e5535f305f822940e

Presidenti Ilir Meta këtë fundjavë ka zgjedhur ta kalojë në Vlorë, pranë detit.

Meta ka postuar një foto në rrjetet sociale nga Lungomare dhe në sfond ka detin e trazuar për shkak të motit të keq.

“Vlora e bukur në çdo kohë” shkruan Kreu i Shtetit krahas postimit të tij.

141849030_3707888082590771_1901870068702809144_o.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img