Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

I buzëqeshur dhe me dy gishta lart, Meta poston foton: Në Lezhën e Besëlidhjes së Skëndërbeut

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

465579f2b7b37e17ad5bba4f60cc474d

Presidenti Ilir Meta u ka uruar të dielë të mbarë qytetarëve me një foto nga Lezha.

I buzëqeshur dhe me dy gishtat e ngritur, Meta ka pozuar nga Lezha e Besëlidhjes së Skëndërbeut.

“Nga Dibra e Kastriotëve, në Lezhën e Besëlidhjes së Skënderbeut. Mirëmëngjes dhe të diel të mbarë për të gjithë,” shkruan Meta në postimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img