Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

I buzëqeshur, Berisha voton për shkarkimin e Bashës dhe nënkryetarëve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha ka shkuar në dhomë, ku do hedh edhe firmën për ndryshimet që u propozuan në Parti.

Pak më parë në Kuvend, kaloi për votim të fshehtë shkarkimi i Bashës.

albsig

spring

Nuk dihet nëse Berisha ka votuar pro apo kundër për shkarkimin e kryetarit të PD, Lulzim Basha.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img