Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
3.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
24 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

I buzëqeshur, aktori i njohur Luftar Paja vaksinohet kundër Covid, Manastirliu publikon foton

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Sot ka nisur vaksinimi masiv i popullsisë kundër Covid-19.

Ministja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka postuar një foto në rrjetet sociale, ku shihet krah aktorit të njohur Luftar Paja, i cili është vaksinuar kundër Covid-19.

“Sapo u vaksinua dhe i madhi Luftar Paja. Vaksinimi vijon në Sheshin Skënderbej dhe kudo në Shqipëri, shkruan Manastirliu.

Që prej fillimit të vaksinimit janë kryer në total 65,893 doza të vaksinës ndaj COVID19.

Janë kryer 31,604 vaksinime për personelin shëndetësor dhe stafet mbështetëse, 13,820 vaksinime për të moshuarit dhe 20,469 vaksinime për arsimtarët.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img