Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

I bllokuan rrjetet sociale, Trump nuk ndalet, gjen zgjidhjen për të qenë pranë mbështetësve të tij

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pasi i bllokuan rrjetet sociale, Donald Trump ka gjetur një mënyrë për të qenë sa më afër mbështetësve të tij.

Së fundmi ish-presidenti i SHBA-ve ka prezantuar një faqe zyrtare në internet ëëë.45office.com për të qenë në kontakt me njerëzit që dëshirojnë t’i kontaktojnë atij.

albsig

Në faqen shfaqen fotografitë e Trump me gruan e tij Melania, në evente të ndryshme gjatë kohës që ai ishte në krye të Amerikës.

Ëebsite zyrtar gjithashtu lejon  popullin t’i dërgojnë mesazhe ish-presidentit dhe Zonjës së Parë, si dhe rezervimin për  ngjarje apo evente të ndryshme.

Nëpërmjet këtij rrjeti social, Trump do të përpiqet të informojë, edukojë dhe frymëzojë Amerikanët nga të gjitha sferat e jetës.

“Përmes kësaj platforme, Presidenti Trump do të mbetet një kampion i palodhur për burrat dhe gratë e zellshme të vendit tonë të madh  dhe  të drejtën e tyre për të jetuar të sigurt, me dinjitet, prosperitet dhe paqe.”- shkruhet në faqe.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img