Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Sht
26 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

I biri jep lajmin për vdekjen e aktorit Gulielm Radoja: Do ndrijnë akoma sytë e tu mbi ballin e vajzës, djalit, mbesave dhe nipit të vogël

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Red Radoja, djali i aktorit të njohur Gulielm Radoja shkruan për ikjen e babait tëë tij, mëngjesin e sotëm. Radoja mbylli sytë sot në moshën 75 vjeçare pasi nuk e fitori dot betejën me Covid-19.

“Pushofsh në paqe bab! Do ndrijnë akoma sytë e tu mbi ballin e vajzës, djalit, mbesave dhe nipit të vogël …”, shkruan Red Radoja.

Prej muajit prill, aktori i njohur dhe shumë i dashur nga publiku qëndronte në reanimacionin e spitalit të qytetit të Durrës, aty ku dhe jetonte. Duke qenë se nuk kishte përmirësim, dy ditët e fundit ai u soll në Tiranë ku u fut menjëherë në intubim. Fatkeqësisht, sot ai ka ndërruar jetë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img