Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
1kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
19 °
Enj
17 °
Pre
17 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

I bëri serenatë poshtë dritares së spitalit, i moshuari italian merr lajmin e hidhur për bashkëshorten e tij (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

cf721477094c525da2da2cb2c572d98f

Video e 81-vjeçarit, Stefano Bozzini duke luajtur me fizarmonikë poshtë dritares së dhomës ku ishte shkruar gruaja e tij, e infektuar me Covid-19 u bë virale në rrjet.  

Të shumtë ishin ata që e përgëzuan dhe emocionet e dhuruara, ndërkohë që një lajm i trishtë ka mbërritur në adresë të tij.

Edhe pse bashkëshortja e tij, Carla Sacchi e fitoi betejën me Covid-in, ajo nuk mundi t’i shpëtonte problemeve të shkaktuara prej virusin, duke humbur jetën.

Kryebashkiakja e Piacenzës, Patrizia Barbieri vlerësoi veprimin e burrit, por shprehu keqardhjet se ai nuk kishte pasur mundësi për t’i dhënë përqafimin e fundit gruas së tij me të cilin ishte martuar prej 47-vitesh.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img